Nove registarske pločice

nove registracijske plocice 180x135

Hrvatska će nakon nepune tri godine u Europskoj uniji dobiti nove registracijske pločice. Ministar unutarnjih poslova Vlaho Orepić objavio je kako se nove tablice već izrađuju.

Saga oko novih tablica traje već duže vrijeme. Prvi dizajn novih tablica ipak je odbijen jer na njemu nije bilo grba pa je MUP dogovorio suradnju s dizajnerom Gordanom Resanom. On je samo otkrio kako će grb biti na desnoj strani, logo Unije na lijevoj, a font bi nalikovao sadašnjem.

Ovo je još jedan scenarij izvorno hrvatski. Umjesto bitnih problema, bavimo se izgledom tablica. Izgleda da je posebnost i to da će Hrvatska biti jedina članica EU koja na tablici ima grb u izvornom obliku.

Kontakt info

  • Adresa: Put Pridvorja 36, Zvekovica
  • Telefon: 020 / 324880
  • Mob: +385 99 3165 660
  • E-mail: autoskola.konavle@gmail.com

Facebook Fan Page

Online Ispiti

IMG ISPIT